CURS 2015-16


 

 

PREMIS OLIMPÍADES


Premi olimpíades de valencià.


L'equip format per Alejandro Rodríguez i Marc Mariner han guanyat el primer premi de les IV olimpíades de valencià

Enhorabona als dos!

 

Premi olimpíades de física

Andrés Roger Arnau Notari ha quedat en segon lloc en  l'olimpíada de física

Enhorabona Roger!

 

Premi olimpíades de matemàtiques

Andrés Roger Arnau Notari ha quedat el primer en  l'olimpíada de matemàtiques.

També han quedat en llocs molt destacats els nostres alumnes Alejandro Rodríguez, David Romera i Álvaro Martínez.

Enhorabona a tots!

 

Olimpíades de biologia.

 

Alejandro Rodríguez ha quedat quart en l'olimpíada de Biologia.

Enhorabona Alejandro!





Excel·lent notícia.


María Carda, alumna de 4t d'ESO 01, és una dels 250 alumnes seleccionats que el curs 2016-17 estudiaran 1r de batxillerat en els Estats Units. Ha guanyat una de les beques que el Programa de Beques de la Fundació Amancio Ortega atorga per a estudiar 1r de batxillerat el curs vinent en Estats Units.

Enhorabona María!

Estem molt orgullosos de tu!


 

ERASMUS+

El nostre equip ha guanyat el premi a la millor presentació del Projecte en la conferència final del nostre Erasmus +.

La nostra enhorabona també per a Pablo Albalate, premi al millor líder en el repte de tecnologia.

Més informació

 

 

CYBERSEGURETAT

Els alumnes Roger Arnau i Álvaro Martínez de 2n de batxillerat, tutelats per Mauro Micó han quedat 5è en la fase de classificació del concurs de Cyberseguretat organitzat pel INCIBE

CLASSIFICACIÓ

Ara aniran a la final.

Enhorabona i ara molts ànims!

 


PREMIS EXTRAORDINARIS DE BATXILLERAT

Javier Ibáñez Herrero ha obtingut Premi extraordinari de batxillerat corresponent al curs 2014-15.

Tots els que formem part del nostre centre li donem la nostra enhorabona.

Enhorabona Javier!

 



VI CONCURS DE PINTURA I DIBUIX 2015

 

Lucía.

Laura Pajares

FINALISTES PREMI KARIBÚ 2014

V CONCURS DE DIBUIX I PINTURA 2014

Tempus fugit

PEDRO FANDOS

LOGO COMENIUS

VITA LLOP

DESEMBRE 2013

PREMI KARIBÚ 2013

EDC NATURA
PREMI KARIBÚ 2013

GARA CAMPOS
"CAPELLANET
AMB ERUGA"
FINALISTA DUMA 2013




ANDREA VEGA
"TELARAÑA"
FINALISTA SIMBA 2013





MARINA GARCÍA
"TRENCANT BARRERES"
FINALISTA SIMBA 2013


ROGER ARNAU I

JAUME USÓ

 

EL GUST D'INVESTIGAR 2012

ANDREA, JOSÉ PASCUAL,
CRISTINA I FERNANDO


PREMI FUNDAR 2012

J. ALBERTO GNEMA

 

SONIA MAILLO


PREMI SIMBA 2012

MARÍA SEBASTIÁN


PREMI DUMA 2012

JAVIER
VILLAGRASA


PREMI SIMBA 2011

MARÍA SEBASTIÁN

FINALISTA SIMBA 2011

AITOR
ALBELLA

FINALISTA SIMBA 2010

ERNEST
ADSUARA


FINALISTA SIMBA 2009

CAROLINA
SEGARRA

FINALISTA SIMBA 2009

FRANCESCA ROSCA

DUMA 2007

HÉCTOR FOLCH


PREMI EASD


1R PREMI EASD 2012
ISABEL CASTILLO


3R PREMI 2012
JOSEP VILANOVA

1R PREMI
LAURA BUSTOS

 

MENCIÓ ESPECIAL
ARACELI RUBIO

Menció especial EASD

ANNA ASUNCIÓN

1r PREMI EASD 2008

CLARA SEGARRA

Menció especial 2008

BEATRIZ NIETO